Európa-bajnoki bronzérmesünket köszöntöttük

2021.06.23. – Mint arról korábban beszámoltunk, kadet válogatott versenyzőnk, László Nikolett bronzérmet szerzett a bulgáriai Európa-bajnokságon. Szakosztályunk ünnepélyes keretek között fogadta tehetségünket.

Pályafutása első Európa-bajnoki érmét szerezte kadet női 46 kilogrammos birkózónk, László Nikolett. A bulgáriai Szamokovban megrendezett kontinensbajnokságon Niki a nehéz sorsolás ellenére is dobogóra állhatott, remek birkózást bemutatva többek között ukrán versenyzőt is legyőzve szerzett fantasztikus bronzérmet.

Az Európa-bajnokságot követő héten szakosztályunk a Kruj Iván Sportcsarnok alatt található birkózóteremben ünnepélyesen is köszöntötte bronzérmesünket. A hagyományos rendezvényen tiszteletét tette Somodi Klára képviselő asszony és Nemes László alpolgármester úr is.

László Nikolett mindenki számára példakép lehet, hiszen szorgalmának, elhivatottságának és küzdeni akarásának köszönhetően nem mindennapi eredményt ért el Bulgáriában.