Hírek

Együtt köszöntöttük Tösmagi Attilát a reptéren

Hazaérkezett újdonsült U23-as Európa-bajnoki bronzérmes birkózónk a bakui korosztályos kontinensbajnokságról.

Csütörtökön kora délután landolt a Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtéren az U23-as kötöttfogású válogatott, köztük Tösmagi Attila is, aki kedden bronzérmet szerzett a 77 kilogrammosok versenyében.

Tösit szakosztályunk elnöke, Losonczi Ottó, világbajnoki ezüstérmes, olimpiai ötödik helyezett birkózónk, Szőke Alex, edzői stábunkból Balogh Ferenc és Lakatos Tamás, valamint jónéhány ifjú birkózó fogadta a repülőtéren.

Büszkeségünk korábban U17-es, illetve U20-as világ- és Európa-bajnokságokon is állhatott már dobogóra, az U23-as korosztályban viszont most először szerzett érmet.

Gratulálunk!

ESMTK Birkózó Szakosztály

Az ESMTK Birkózó Szakosztály az elszántság, a küzdelem és kitartás színtere, ahol kiváló edzők vezetésével és csapatmunkával támogatjuk birkózóinkat a siker elérésében. Minden egyes nap közösen dolgozunk az egyéni fejlődésért, a csapat győzelmeiért!