Kezdőlap Hírek Hírarchívum 2012-ben újabb rekord született
2017.október17.kedd

2012-ben újabb rekord született

NB I-es birkózó csapata van az ESMTK Birkózó Szakosztálynak.

2012. decemberében megrendezett karácsonyi ünnepségünkön hagyományainkhoz híven az évértékelő beszéd után megjutalmaztuk legeredményesebb birkózóinkat.

alt

 

alt
Junior, Kadet korcsoport legeredményesebb versenyzője
Losonczi Ottó
Kadet Magyar Bajnok - Kf.
Junior Magyar Bajnok - Kf.
U23 Magyar Bajnok - Kf.
7 arany, 4 ezüst, 2 bronzérem
 
alt
Serdülő korcsoport legeredményesebb versenyzője
Racolta Eduárd
Kétszeres Magyar Bajnok - Kf., Szf.
Kétszeres Országos Diákolimpiai Bajnok - Kf., Szf.
Budapest Bajnok - Szf.
10 arany, 2 ezüst, 3 bronzérem
 
alt
Diák I. korcsoport legeredményesebb versenyzője
Losonczi Dávid
Kétszeres Magyar Bajnok - Kf., Szf.
Országos Diákolimpiai Bajnok - Szf.
Kétszeres Budapest Bajnok - Kf., Szf.
15 arany, 2 ezüst, 1 bronzérem
 
alt
Diák I. korcsoport eredményes versenyzője
Mester Milán
Magyar Bajnok - Kf.
Kétszeres Országos Diákolimpiai Bajnok - Kf., Szf.
Kétszeres Budapest Bajnok - Kf., Szf.
11 arany, 3 ezüst, 1 bronzérem
 
alt
Diák II. korcsoport legeredményesebb versenyzője
Szilágyi Erik
Magyar Bajnok - Kf.
Diákolimpiai Bajnok - Kf.
Kétszeres Budapest Bajnok - Kf., Szf.
11 arany, 3 ezüst, 2 bronzérem
 
alt
Diák II. korcsoport eredményes versenyzője
Kreisz Ádám
Magyar Bajnok - Kf.
Országos Diákolimiai Bajnokságon 3. helyezett - Szf.
Budapest Bajnok - Szf.
8 arany, 2 ezüst, 6 bronzérem
 
alt
Diák II. korcsoport eredményes versenyzője
Tösmagi Attila
Magyar Bajnok - Kf.
Diákolimpiai Bajnok - Kf.
Budapest Bajnok - Kf.
6 arany, 2 ezüst, 1 bronzérem
 
alt
Gyermek korcsoport legeredményesebb versenyzője
Mányik Dávid
Kétszeres Budapest Bajnok - Szf., Kf.
9 arany, 2 ezüst, 1 bronzérem
 
alt
Gyermek korcsoport eredményes versenyzője
Szenttamási Róza
Kétszeres Budapest Bajnok - Szf., Kf.
8 arany, 2 bronz érem
 
alt
Gyermek korcsoport eredményes versenyzője
Kekenj Norbert
Budapest Bajnok - Szf.
7 arany, 3 ezüst, 1 bronz érem
 
alt
Gyermek korcsoport eredményes versenyzője
Alacs Flórián
Kétszeres Budapest Bajnok - Szf.
7 arany, 1 ezüst érem
 
alt
Gyermek korcsoport eredményes versenyzője
Pataki Csongor
Budapest Bajnok - Szf.
6 arany, 2 ezüst, 4 bronz érem
 
alt
ESMTK Birkózó Szakosztály
2012. évi legeredményesebb birkózója
Losonczi Dávid
 
ESMTK Birkózó Szakosztály
2012. évi különdíját kapták

Vasas Zoltán

Az NB II. csapatversenyen nyújtott kiemelkedő sportteljesítményéért.

Kéri Zoltán

Az NB II. csapatversenyen nyújtott kiemelkedő sportteljesítményéért.

alt

Purczeld Gábor

Az NB II. csapatversenyen nyújtott kiemelkedő sportteljesítményéért.

alt

Kliment László

Az NB II. csapatversenyen nyújtott kiemelkedő sportteljesítményéért.

alt

Horváth Mihály

Az NB II. csapatversenyen nyújtott kiemelkedő sportteljesítményéért.

Török Zsolt

Csapatversenyen nyújtott kiemelkedő sportteljesítményéért.

Sánta Ferenc

Csapatversenyen nyújtott kiemelkedő sportteljesítményéért.

alt

Szenttamási Noémi

Női kadet korcsportban 2012. évben elért sportteljesítményéért.

Európa-bajnok 3. helyezett

Szumó Európa-bajnok

alt

Szenttamási Laura

Női serdülő korcsoportban 2012. évben elért sportteljesítményéért.

Szumó Európa-bajnok

 

Magyar Bajnokaink

alt alt alt

Losonczi Ottó

Kadet, Junior, U23

Kf.

Szenttamási Tamás

Diák I. - Szf.

Diák I., Serdülő - Kf.

Racolta Eduárd

Serdülő - Szf.

Serdülő - Kf.

alt alt alt

Losonczi Dávid

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Szőke Alex

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Bagosi János

Diák II. - Kf.

alt alt alt

Mester Milán

Diák I. - Kf.

Szilágyi Erik

Diák II. - Kf.

Tösmagi Attila

Diák II. - Kf.

     

 

Magyar Bajnoki 2. helyezettek

alt alt alt

Andrási József

Junior, Kadet - Szf.

Atkári Tamás

Serdülő - Kf.

Balogh Miklós

Diák I. - Kf.

alt alt alt

Mester Milán

Diák I. - Kf.

Racolta Eduárd

Kadet - Kf.

Szenttamási Tamás

Serdülő - Szf.

  alt  
 

Szilágyi Erik

Diák II. - Szf.

 

 

Magyar Bajnoki 3. helyezettek

alt alt alt

Kreisz Ádám

Diák II. - Szf.

Diák II. - Kf.

Makula Ramón

Kadet - Szf.

Serdülő - Kf.

Andrási József

Kadet - Kf.

alt alt alt

Balogh Miklós

Diák I. - Szf.

Mohl Richárd

Diák II. - Kf.

Molnár Tamás

Diák I. - Kf.

alt   alt

Racolta Eduárd

Kadet - Szf.

 

Varga Raul

Diák II. - Kf.

     
  Aranyérem: 17  
  Ezüstérem: 10  
  Bronzérem: 11  

 

Diákolimpiai Bajnokaink

alt alt alt

Mester Milán

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Racolta Eduárd

Serdülő - Szf.

Serdülő - Kf.

Szenttamási Tamás

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

alt alt alt

Szőke Alex

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Losonczi Dávid

Diák I. - Szf.

Szilágyi Erik

Diák II. - Kf.

alt alt alt

Varga Raul

Diák II. - Kf.

Szenttamási Laura

Serdülő - Szf.

Tösmagi Attila

Diák II. - Kf.

Diákolimpiai 2. helyezettek

alt alt alt

Balogh Miklós

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Bagosi János

Diák II. - Kf.

Losonczi Dávid

Diák I. - Kf.

  alt  
 

Molnár Tamás

Diák I. - Szf.

 

Diákolimpiai 3. helyezettek

alt alt alt

Kreisz Ádám

Diák II. - Szf.

Molnár Tamás

Diák I. - Kf.

Szilágyi Erik

Diák II. - Szf.

  alt  
 

Varga Raul

Diák II. - Szf.

 
     
  Aranyérem: 13  
  Ezüstérem: 6  
  Bronzérem: 4  

 

Budapest Bajnokaink

alt alt alt

Alacs Flórián

Gyermek - 2 x Szf.

Losonczi Dávid

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Mányik Dávid

Gyermek - 2 x Szf.

alt alt alt

Mester Milán

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Szenttamási Róza

Gyermek - Szf.

Diák II. - Kf.

Szenttamási Tamás

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

alt alt alt

Szilágyi Erik

Diák II. - Szf.

Diák II. - Kf.

Szőke Alex

Diák I. - Szf.

Diák I. - Kf.

Bagosi János

Diák II. - Kf.

alt alt alt

Balogh Miklós

Diák I. - Szf.

Kekenj Norbert

Gyermek - Szf.

Kreisz Ádám

Diák II. - Szf.

alt alt alt

Makula Ramón

Serdülő - Kf.

Molnár Tamás

Diák I. - Szf.

Nagy Dániel

Gyermek - Szf.

alt alt alt

Nagy Róbert

Diák II. - Kf.

Pataki Csongor

Gyermek - Szf.

Racolta Eduárd

Serdülő - Szf.

alt   alt

Tösmagi Attila

Diák II. - Kf.

 

Varga Raul

Diák II. - Kf.

  Aranyérem: 29  
  Ezüstérem: 16  
  Bronzérem: 20  

 

Serdülő Csapatbajnokság

Kötöttfogás

Bajnok csapat tagjai:

alt

Balogh Miklós, Boldizsár Kende, Gazdag Mátyás, Kardos Richárd, Mester Milán, Racolta Eduárd, Serfőző Izsák, Szenttamási Tamás, Szűcs Balázs, Takács János

 

Utánpótlás Csapatbajnokság

Szabadfogás

2. helyezett csapat tagjai:

alt

Andrási József, Balatoni Bence, Balogh Sándor, Fék Szabolcs, Greska Máté, Kottes Pál, Kurinka Richárd, Lakatos Attila, Losonczi Ottó, Mertse Ádám, Starosciák Tamás

 

Utánpótlás Csapatbajnokság

Kötöttfogás

2. helyezett csapat tagjai:

 

Andrási József, Bakos Attila, Balatoni Bence, Fék Szabolcs, Kottes Pál, Kurinka Richárd, Lakatos Attila, Losonczi Ottó, Mertse Ádám, Sánta Ferenc, Starosciák Tamás, Török Zsolt

 

Diák Csapatbajnokság

Kötöttfogás

2. helyezett csapat tagjai:

alt

Bak Gergely, Kóczé Károly, Kreisz Ádám, Losonczi Dávid, Lővey Levente, Mohl Richárd, Molnár Botond, Molnár Tamás, Nagy Róbert, Pühra Zoltán, Szilágyi Erik, Szőke Alex, Tösmagi Attila, Varga Raul

 

NB II. Csapatbajnokság

2. helyezett csapat tagjai:

alt

Andrási József, Fék Szabolcs, Horváth Mihály, Kéri Zoltán, Kliment László, Krasznai Máté, Kurinka Richárd, Lakatos Attila, Losonczi Ottó, Mertse Ádám, Purczeld Gábor, Starosciák Tamás, Vasas Zoltán

 

Diák Csapatbajnokság

Szabadfogás

3. helyezett csapat tagjai:

alt

Bak Gergely, Csóg Balázs, Kóczé Károly, Kreisz Ádám, Kurinka Martin, Losonczi Dávid, Lővey Levente, Mányik Adrián, Molnár Tamás, Nagy Róbert, Szőke Alex, Urbin Kevin, Varga Raul

 

2012. évi teljesítményünk
  77 verseny  
  537 érem  
228 aranyérem 155 ezüstérem 154 bronzérem

 

2012-ben ismét felülmúltuk Önmagunkat, újabb és újabb rekordokat megdöntve csodálatos sikereket értünk el. Köszönjük a szülők, hozzátartozók, pedagógusok, és természetesen az edzők segítségét, támogatását, mely nagyban hozzájárult az eredmények elérésében.
 

ESMTK Hírlevél