Érden kezdtük meg a 2022-es évet

2022.01.18. – A hagyományos nemzetközi kötött- és szabadfogású meghívásos gála birkózóversennyel rajtolt szakosztályunk számára az újév. A hétvége mérlege: 7 arany-, 3 ezüst- és 6 bronzérem!

Mint minden évben, így idén is Érden kezdődött meg az újév, a hagyományos Érd-kupával, melyen több, mint 400 birkózópalánta 7 szőnyegen küzdött az érmekért.Szakosztályunk a számos korosztályt felvonultató kötött- és szabadfogású nemzetközi gálán huszonnégy versenyzővel volt érdekelt, a gyermek korcsoporttól egészen a juniorig.

Fiataljaink annak ellenére, hogy az év első megmérettetése volt, nagyon szép eredményeket értek el, hiszen mind az öt korcsoportban nyertek érmeket.A legtöbb az aranyból jutott, miután Horváth Lóránt, Olasz Vencel, Gerhauser Bendegúz, Kovács Márton, Rékasi Márkó, Olasz Bende és Budai András sem talált legyőzőre súlycsoportjában.

63 kg: 1. Rékasi Márkó
Kiesett: Zöldesi Zoltán, Marawai Abdullah, Szabó Patrik, Kiss Bulcsú.

65 kg: 2. Kellner Laura

Növendékeink összességében egy remek felkészítő versenyen vettek részt, ami alapján bizakodóan várhatják a diákok a területi szabadfogású bajnokságokat.