Junior bajnokság és utánpótlásverseny

2021.11.15. – Két hazai versenyen képviseltették magukat szakosztályunk birkózói november közepén. A hétvége mérlege: 14 arany-, 6 ezüst- és 11 bronzérem!

November 13-én Orosházán rendezték meg a junior szabadfogású férfi és női országos bajnokságot. Szakosztályunk mindkét szakágban érdekelt volt, ráadásul ötből négy versenyzőnk is éremmel zárt.

Junior eredményeink:
59 kg: 2. Kellner Laura
65 kg: 2. Mányik Dávid
70 kg: 3. Takács Zsolt
97 kg: 2. Szilágyi Erik
Kiesett: Petenykó Viktor (70 kg).

Eközben ifjú birkózópalántáink Kecskeméten, a közel négyszáz versenyzőt felvonultató Balla József-emlékversenyen léptek szőnyegre.

Gyermek és diák versenyzőink igencsak kitettek magukért, igyekeztek legjobb tudásuk szerint küzdeni és alkalmazni az edzéseken tanult technikákat. Ennek eredményeképpen a legtöbben dobogóra is állhattak, sőt, a csapatpontversenyben előkelő, harmadik helyen zártak a mieink.

Gyermek eredményeink:
Aranyérmeseink: Molnár Csenge, Kispál Albu Igor, Horváth Olivér, Hluskó Ferenc, Varga Dániel, Bogárdi Barnabás, Mészáros György, Gaál Martin, Rékasi Márkó, Olasz Vencel, Horváth Lóránt.
Ezüstérmeseink: Molnár Hunor, Kerber Nimród.
Bronzérmeseink: Bagoly Benett, Ramyar Daryan, Kovács Bálint, Sebestyén Dániel, Hinkel János.